Sepetinizde 0 Ürün Ürünler [boş]

Sipariş listesinde ürün yok

To be determined Nakliye
0,00 TL Toplam

Satın Al

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi
Miktarı
Toplam
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Toplam ürün:
Tüm Kargolar  To be determined
Toplam
Alışverişe Devam Ödeme İşlemine Geçin

İptal ve İade

Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe siparişiniz kargoya verilene kadar [email protected] adresine email göndererek iptal edebilirsiniz. Sipariş bedelinin 10%’u hizmet bedeli olarak kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünü [email protected] adresine email göndererek bize bildirmeniz halinde Mesafeli Satış Sözleşmesindeki ilgili hükümlere göre iade edebilirsiniz. İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo ve Teslimat

Kargo bedeli siparişinizin son ekranında ve size gönderilen emailde bulunmaktadır.

Ödeme onayı geldikten sonra siparişiniz kargo için hazırlanır. Ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat adresinizin ana depomuza uzaklığına göre 15 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir.

Siparişiniz verildikten sonra 9 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size email ile bilgilendirme yapacağız.

Bir sepetteki ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi mümkün değildir.

İletişim Kanalları

Bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm iletişimimizin kayıt altında tutulabilmesi için lütfen email kullanınız.

Posta adresimiz: Gazi mah. Çakır sok. No: 21/1, Yenimahalle/Ankara